<
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Pytania i odpowiedzi

Jest wiele pytań, które zadają nam Kliencie przed zakupem biżuterii w naszych sklepach jak i na naszej stronie na Facebooku. 

1. Czy biżuteria ze stali chirurgicznej uczula? 

W 99,99% nie uczula. Przez ponad 7 lat działalności mieliśmy 1 Klientkę, którą uczuliła nasza biżuteria. Stal chirurgiczna jest materiałem których używa się podczas pierwszego przekuwania uszu lub nosa dlatego też jest bezpieczna i nie zawiera metali mogących uczulić. 

2. Czy biżuteria ze stali chirurgicznej czarnieje?

Oczywiście, nic wieczne nie jest. Ale zapewniamy bardzo długą trwałość sprzedawanej przez nas biżuterii. Nasze Klientki z powodzeniem naszą zakupioną u nas biżuterię parę lat, kapiąc się z nią, śpiąc z nią czy używając perfum. 

3. Czy biżuteria sztuczna może uczulać?

Może. Jednak śpieszymy z odpowiedzią, że jeżeli nie masz problemów uczuleniowych to spokojnie możesz nosić sztuczną biżuterię. 

4. Czy biżuterią sztuczna czarnieje? 

Biżuteria sztuczna ma zdecydowanie niższą trwałość niż biżuteria ze stali chirurgicznej dlatego też często nazywa się ją biżuterią okazjonalną. 

5. Jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka? 

Nic prostszego. Weź do ręki swój pierścionek który nosisz. Zmierz średnicę. Jeżeli Twój pierścionek na średnicę 1.8 centymetra, to rozmiar Twojego pierścionka jest 8, jeżeli ma 1.7 centymetra to rozmiar jest 7 :)

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, ZADZWOŃ DO NAS! :)

605-346-375

503-106-769

lub napisz na adres:

meski-styl@wp.pl  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl